NOTIZIE

AVVISO

Autor: Tanja Cigui, 24. 2. 2021.

AVVISO - tenuto conto del modello di lezione adottato (Modello B) e alle indicazioni del Ministero all' istruzione e la scienza del 26 agosto 2020, agli allievi pendolari è consentito acquistare il biglietto al prezzo più vantaggioso (vedi tariffario della ditta Autotrans in allegato).

Spettabili,

riportiamo la comunicazione integrale della ditta Arriva in merito al ritardo dei pullman scolastici di lunedì 22 febbraio 2021.

"Poštovani,

Obavještavam vas da smo jutros imali tehničkih problema sa autobusima, te smo imali skoro pola sata kašnjenja na svim linijama koje voze djecu sa Gornje Bujštine, Kaštela, te na pravcu iz Umaga preko Marije na krasu za Buje.

Nadamo se kako se takve stvari neće učestalo ponavljati, te se ispričavamo na neugodnosti.

Zahvaljujem na razumijevanju.

Srdačan pozdrav"

Stefano Markežić

Prometnik Umag

Buie, 18 febbraio 2021

.......Presso la biglietteria della ditta Arriva (Autotrans d.d.) di Umago, a partire da oggi giovedì 18 febbraio 2021, si potranno acquistare i biglietti mensili (abbonamenti). Il costo del biglietto è conforme al periodo di utilizzo.

Di seguito riportiamo il testo integrale che ci è pervenuto dalla ditta stessa.

.....

Poštovani,

Obavještavamo Vas da su učenici putnici, koji će sa nastavom prema A modelu krenuti u ponedjeljak 22.02.2021. godine, za svoje putovanje dužni imati voznu kartu.

U skladu s gore navedenim od danas 18.02.2021. godine omogućena je prodaja mjesečnih karata na svim prodajnim mjestima Autotrans-a d.d., a cijena karte prilagođena je razdoblju njena korištenja.

Molimo Vas da učenike svoje škole obavijestite da od danas mogu kupiti mjesečnu kartu za veljaču u cilju minimiziranja nepotrebnih konflikata između učenika i voznog osoblja zbog neposjedovanja važeće vozne karte.

Srdačan pozdrav.

S poštovanjem,

Zvonimir Šimičić, struč.spec.ing.traff.
Samostalni komercijalist | Sales officer